Sześć broszur politycznych z XVI i początku XVII stulecia

Okładka książki Sześć broszur politycznych z XVI i początku XVII stulecia Jan Januszowski, Walenty Kuczborski, Stanisław Orzechowski
Okładka książki Sześć broszur politycznych z XVI i początku XVII stulecia
Jan JanuszowskiWalenty Kuczborski Wydawnictwo: Polska Akademia Umiejętności publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Polska Akademia Umiejętności
1921-01-01
1921-01-01
Polska polityka wewnętrzna XVI wiek XVII wiek publicystyka

Okładka książki Stanisław Orzechowski. Pisarz polityczny Marian Bębenek, Mariola Flis, Stanisław Grodziski, Steffen Huber, Krzysztof Koehler, Roman Magryś, Jan Musiał, Stanisław Orzechowski, Jan Skoczyński, Tadeusz Śliwa, Maria Wichowa
Stanisław Orze... Marian Bębenek, Mar...
Okładka książki Filozofia i myśl społeczna XVI wieku Marcin Bielski, Szymon Budny, Adam Burski, Laurentius Corvinus, Leonard Coxe, Mikołaj Dłuski, Andrzej Frycz Modrzewski, Jakub Górski, Adam Gosławski, Wawrzyniec Goślicki, Andrzej Gostyński, Piotr Illicino, Stanisław Iłowski, Mikołaj Kopernik, Jerzy Libanus, Andrzej Patrycy Nidecki, Wojciech Nowopolczyk, Wojciech Oczko, Stanisław Orzechowski, Jakub Przyłuski, Andrzej Schoneus, Adam Schroeter, Jakub Siebeneicher, Piotr Skarga, Faust Socyn, Józef Struś, Lech Szczucki, Andronicus Tranquillus, Krzysztof Warszewicki, Andrzej Wolan, Stanisław Zaborowski, autor nieznany, Adam z Bochynia, Andrzej Glaber z Kobylina, Szymon Marycjusz z Pilzna, Jan ze Trzciany
Filozofia i my... Marcin Bielski, Szy...