Sześć broszur politycznych z XVI i początku XVII stulecia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Pisarzów Polskich". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Polska Akademia Umiejętności
Wilczek

Opracował Bolesław Ulanowski. 1. Fidelis subditus albo O stanie królewskim przekłądania ks. Jana Januszowskiego, archidiakona sądeckiego, z r. 1606 2. Przestroga dla króla Zygmunta August z r. 1569 3. Deliberatio Episcopo Cracoviensi anno 1571 exhibita 4. Deliberacje o królu, panach radzie i urzędnikach, sejmie i bezkrólewiu, z r. 1569 5. Traktat de interregno z r. 1587 6. Zwierciadło...

Opracował Bolesław Ulanowski.

2. Przestroga dla króla Zygmunta August z r. 1569