Niezwykłe potrawy ze zwykłych kasz

Seria: Biblioteczka Poradnika Domowego
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
kulinaria, przepisy, kasze
edtta

Kasze zostały w ostatnich latach nobilitowane ze skromnej pozycji "chłopskiego jadła" do niezbędnego składnika jadłospisu współczesnego człowieka. Z kasz gotujemy nie tylko krupniki, ale bardzo smaczne i eleganckie potrawy. Autorka przybliża receptury na smaczne racuszki, bliny, musy i suflety. Na szczególną uwagę zasługują niewątpliwie ciasta, w tym szarlotka sypana, makaroniki, leguminy oraz wegetariański smakołyk owocowy.

ryszpak | 2016-09-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kulinaria