Jedz i chudnij

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-425-6
kulinaria, przepisy, dieta
edtta

Pozbycie się zbędnych kilogramów z pewnością jest skuteczną metodą unikania groźnych chorób cywilizacyjnych, nie można jednak walczyć z nadwagą za pomocą długotrwałej głodówki lub udziwnionej, ubogiej w składniki odżywcze diety. Skutkiem takiej głodowej kuracji często jest utrata odporności organizmu, anemia, choroby wątroby i nerek. W książce Cecylii Wołczyńskiej Jedz i chudnij czytelnik znajdzie ponad sto przepisów na "bezpieczne" potrawy, które są jednocześnie łatwe do wykonania, niskokaloryczne i smaczne.

sanczyk | 2014-11-09
Przeczytana: 2004 rok