Sałatki i surówki

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-86669-41-2
kulinaria, przepisy, sałatki, surówki
edtta

Kolejna propozycja "Biblioteczki poradnika Domowego " zawiera 120 przepisów na najróżniejsze sałatki i surówki, a także 16 propozycji sosów znakomicie podkreślających ich smak. Przepisy są oryginalne, mało u nas znane. Sporządzone według nich "dzieła sałatkowe" wprowadzają trochę egzotyki na nasze stoły. Jedne są wykwintne, inne skromniejsze, ale wszystkie smaczne i bogate w witaminy oraz...

Przepisy są oryginalne, mało u nas znane. Sporządzone według nich "dzieła sałatkowe" wprowadzają trochę egzotyki na nasze stoły. Jedne są wykwintne, inne skromniejsze, ale wszystkie smaczne i bogate w witaminy oraz składniki mineralne. Przepisy mogą też być inspiracją do tworzenia własnych kompozycji smakowych i kolorystycznych.

Dorta1970 | 2016-02-23
Na półkach: Kulinaria, Posiadam, Przeczytane