Dlaczego kochamy psy

83-7337-441-8
pies, psy
flora i fauna
dona

Stanley Coren, profesor psychologii, od lat zajmuje się relacjami między człowiekiem a zwierzęciem. Na podstawie własnych obserwacji, wielu przeprowadzonych badań, a przede wszystkim cech charakterologicznych sklasyfikował na nowo ponad 130 ras psów, dopasowując je do poszczególnych ludzkich osobowości. Książka na pewno zainteresuje wszystkich, którzy choć trochę zajmują się psychologią, a także miłośników psów oraz tych, którzy po raz pierwszy chcą wybrać dla siebie czworonożnego przyjaciela. Niewątpliwie można ją polecić również osobom lubiącym ciekawostki z życia wyższych sfer, dowiedzą się bowiem wiele o przyjaźni Johna F. Kennedy'ego, królowej Elżbiety II, Elvisa Presleya i Eltona Johna z ich szorstkowłosymi ulubieńcami. Książka zawiera czarno-białą wkładkę.

Ewelina | 2014-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2014