Private Scandals
838666925X
ciche, skandale
dona

Alex i Megan od dzieciństwa zazdrościły Klementynie. Już w szkole miała największe powodzenie. Zawsze marzyła o karierze modelki. By osiągnąć cel, jest gotowa poświęcić niemal wszystko. W końcu trafia na okładki najsłynniejszych magazynów, jednak w jej życiu zdarza się coś, co sprawia, że świat nie będzie już nigdy wyglądał tek, jak przedtem. Christy Cohen, urodzona w południowej Kalifornii, zadebiutowała na łamach popularnego magazynu w Los Angeles. Jest autorką wielu opowiadań, wierszy i artykułów.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/