Sałatki dla zdrowia i urody

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-388-8
Sałatki, zdrowie, uroda
dona

Warzywa i owoce są cennym źródłem łatwo przyswajalnych witamin i składników mineralnych, a dzięki zawartości dużych ilości błonnika przyspieszającego perystaltykę jelit, zapobiegają zaparciom oraz oczyszczają organizm z toksyn. Sezon wiosenno-letni jest najlepszym okresem dla komponowania sałatek, nie tylko ze względu na zdrowie, ale również na urodę. W najnowszym tomiku Biblioteczki Poradnika Domowego autorka przedstawia Czytelnikom ponad 120 przepisów kulinarnych na smaczne i zdrowe sałatki warzywno-owocowe, które zapewnią wspaniały wygląd i doskonałe samopoczucie.

Brylant | 2015-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2015