Potrawy jednogarnkowe

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-917389-6-5
kuchnia, przepisy,
dona

Pomimo coraz większej ilości restauracji, barów i "fast food'ów", kuszących daniami różnych kuchni świata, większość z nas woli jedzenie domowe. Wiele rodzin, czy raczej pań domu, ma jednak spory problem: jak pogodzić ciągły brak czasu z chęcią przygotowania domowego posiłku. Rozwiązaniem tego kłopotu są dania jednogarnkowe. Autorka podaje 111 przepisów na smaczne potrawy mięsne i wegetariańskie, które łączy to, że dadzą się przyrządzić w czasie od kilku do - co najwyżej - kilkudziesięciu minut.

TeRenia | 2015-01-14
Witold Lisek | 2014-03-10