Klasyczne Motocykle

978-1-4075-7773-9
motocykle, album
motoryzacja
Amara_Nomad

Prezentujemy historię 150 najznakomitszych dwukołowych maszyn naszych czasów. Opisy wszystkich modeli wzbogacone licznymi kolorowymi zdjęciami zawierają szczegółowe i zweryfikowane dane techniczne. Wśród omówionych motocykli z całą pewnością nie mogło zabraknąć: - imponującego Modelu 11F Harleya-Davidsona - wytwornego Brough Superiora SS80 - króla szosy Kawasaki Z1 - brutalnie mocarnej Yamahy...

- imponującego Modelu 11F Harleya-Davidsona
- wytwornego Brough Superiora SS80
- króla szosy Kawasaki Z1
- brutalnie mocarnej Yamahy V-Max
- wyścigowego BSA Gold Stara DBD34 Clubman
- szybkiego i lekkiego Suzuki GSX-R750

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!