Technika jazdy motocyklem. Ilustrowany poradnik

978-83-206-1730-6
poradnik
motoryzacja
Amara_Nomad

Przystępnie napisany, bogato ilustrowany, poradnik opisujący tajniki bezpiecznej jazdy motocyklem, umożliwiający samodzielne doskonalenie techniki jazdy i panowania nad maszyną w różnych sytuacjach drogowych, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych motocyklistów. Wiele praktycznych porad, dotyczących m.in. ubioru, dopasowania motocykla do kierującego, utrzymywania właściwej pozycji na motocyklu, oceny sytuacji na drodze, prawidłowego wykonywania różnych manewrów podczas jazdy po drogach i w terenie, jazdy indywidualnej i z pasażerem, jazdy grupowej, bezpiecznego przewożenia bagażu oraz wskazówki dotyczące postępowania w razie wypadku.

Marcin | 2017-07-10
| 2015-02-20