Gwiazdy są także ogniem

The Stars Are Also Fire
83-7298-044-6
sf, Anderson
Nahya

Rodzi się nowa podboju i kolonizacji kosmosu. Dagny Beynac, następczyni sławnego Ansona Guthriego, staje się bohaterką nowej cywilizacji księżycowej, która usiłuje uwolnić się spod wpływów Ziemi. Wiele stuleci później cały Układ Słoneczny zostaje zdominowany przez sieć inteligentnych maszyn. Na Ziemi i Lunie nieliczni ocalali ludzie poszukują sposobów przetrwania, we wszechświecie bowiem nie...

Wiele stuleci później cały Układ Słoneczny zostaje zdominowany przez sieć inteligentnych maszyn. Na Ziemi i Lunie nieliczni ocalali ludzie poszukują sposobów przetrwania, we wszechświecie bowiem nie ma już miejsca dla istot z krwi i kości.
A jedyne rozwiązanie leży w dalekiej przyszłości, w życiu Dagny Beynac.

źródło okładki: własne

Marta | 2015-02-16

Przeczytałam książkę, ze względu na opowiadania tego autora, które bardzo lubię. Książka jest bardzo dobra a pomysł autora jak można zasiedlić inne środowiska bardzo sprytny :)

Nahya | 2010-08-01

Mało znana książka, ale godna polecenia. Niesamowita fabuła, pełna zaskakujących zwrotów.

grzesztok | 2014-07-25
Bobby | 2013-01-20