Atlas architektury Poznania

Wydawnictwo: Wydawnictwo Miejskie Posnania
historyczna

Atlas w pierwszym rzędzie adresowany jest do osób zawodowo zajmujących się architekturą. Mamy jednak nadzieję, że zechcą z niego skorzystać specjaliści innych dziedzin, a także wszyscy zainteresowani przeszłością i współczesnością naszego miasta. znalazło się w nim 455 haseł poświęconych poszczególnym budynkom bądź ich zespołom, tak dawnym, jak i współczesnym. Wybrane zostały one spośród ponad 6 tysięcy obiektów zabytkowych (z których około 500 znajduje się w rejestrze zabytków) i tysięcy nie

Adam | 2014-10-28
wwwwrobel | 2012-08-19