Uśmiechnięty Anioł

Der lachende Engel
83-86655-70-4
przygodowa
PrzElmo

Są to pełne napięcia, wesołe, a przy tym prawdziwe historie z życia młodego Jana Bosko, opowiedziane prostym, dostępnym językiem, dla dzieci i młodzieży w wieku od ośmiu do czternastu lat. Święty nie został tu przedstawiony jako pobożne, cudowne dziecko. We wszelkich swoich figlach, których był autorem, we wszelkich sztuczkach akrobatycznych i kuglarskich, sam przeżył trudności, tęsknoty i...

Święty nie został tu przedstawiony jako pobożne, cudowne dziecko. We wszelkich swoich figlach, których był autorem, we wszelkich sztuczkach akrobatycznych i kuglarskich, sam przeżył trudności, tęsknoty i pragnienia każdego dziecko.
Swoje życie poświęcił czynieniu dobra, szczególnie na rzecz dzieci i młodzieży.

malinka997 | 2011-08-29
Dagmara | 2011-04-12