Mr Bone's retreat
ciotka_idalia

Powieść, której tematem jest konfrontacja dwu pokoleń: starego Anglika o niewzruszonych zasadach życiowych, ceniącego nade wszystko spokój, wygody i stabilizację, oraz pary hippisów. Powieść ta oprócz ciekawych spostrzeżeń obyczajowych, ma też swoją warstwę dydaktyczną: zawiera sporo cennych rad dotyczących współżycia ludzi. Wszystko to podane jest w sposób urzekający, zabawny, dowcipny i...

Powieść ta oprócz ciekawych spostrzeżeń obyczajowych, ma też swoją warstwę dydaktyczną: zawiera sporo cennych rad dotyczących współżycia ludzi. Wszystko to podane jest w sposób urzekający, zabawny, dowcipny i finezyjny.

[Państwowy Instytut Wydawniczy, 1973]

źródło opisu: PIW, 1971