9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-86868-66-X
Wygrać, kasyno
poradniki
dona

Byłem krupierem. Pracowałem między innymi w kasynie hotelu "Marriott" w Warszawie. Zdobyta przy stołach wiedza praktyczna pozwala mi uważać się - bez fałszywej skromności - za znawcę gier hazardowych. Dzięki temu mogła powstać książka, która - mam nadzieję - pozwoli Państwu poznać najbardziej strzeżoną tajemnicę kasyna: jak wygrać.

21000 | 2016-06-14

Nie miałem doczynienia z tego typu literaturą więc nie jestem w stanie jej porównać do innych wydań.

Liczyłem na coś bardziej konkretnego, w stronę wyliczeń. Krupier daje nam wskazówki co wykorzystywać aby zyskać przewagę nad krupierem, gdyż podczas wyrównanej gry przechyla to szalę zwycięstwa na naszą stronę.

Jest w niej opisane wiele ciekawych tematów, jako hazardzista o części z nich się domyślałem o części wiedziałem. Kilka tematów wysołało uśmiech na twarzy oraz pozwoliło bardziej zgłębić wiedzę dotąd nieznanego dla mnie obszaru, ciekawie napisana, i wartościowa..., niestety nie w tym obszarze wiedzy którego szukałem.

Chciałem się dowiedzieć nieco więcej o obliczeniach których ponoć dokonywał Einstain, a jedynie jest tam wzmianka że takie zdarzenie miało wogóle miejsce na czym się zawiodłem.

Jedyne czego ta książka uczy to prawidłowego dobierania kart w blackjacka co stawia nas na równi z krupierem, oraz konieczności rozdrażnienia go lub wybrania początkującego albo...

Michcio2112 | 2012-09-04
MissCherryP | 2011-06-24