Najważniejszy dzień w historii

Wydawnictwo: Magnum
historyczna

Niezwykła opowieść o wydarzeniach ostatnich ośmiu dni pierwszej wojny światowej. Relacje z frontu i gabinetów polityków uzupełniają osobiste wspomnienia ludzi, którzy zyskają później sławę, między innymi Harryaego Trumana, Charlesaa de Gaulleaa, Mahatmy Gandhiego, Ericha Marii Remarqueaa, Ernesta Hemingwaya, Virginii Woolf, Marleny Dietrich, Agathy Christie. Autor sięgnął również po pamiętniki i listy zwykłych żołnierzy i obywateli. aznakomita książka, dająca interesujący obraz ostatnich dni pierwszej wojny światowej, napisana z myślą o dziewięćdziesiątej rocznicy jej zakończeniaa. aPublishing Newsa

Kuba | 2017-11-14

ksiazka pisana przez historyka dla historykow. zwykly czytelnik prawdopodobnie zanudzi sie nie smierc, po przeczytaniu ksiazki nic kompletnie nie zostanie w jego glowie. jesli interesujecie sie I wś to oczywiscie polecam, w innym przypadku-> odpusccie

roszix123 | 2015-08-31
Przeczytana: październik 2015