Odległe brzegi

Wydawnictwo: Świat Książki
Distant shores
romans
niebieska

Elisabeth i Jack mają za sobą 20 lat pożycia małżeńskiego. Ich związek stał się konwencjonalny i pozbawiony miłości. Separacja, na jaką się decydują, nie przynosi im szcęścia. Choć każde z nich odnosi sukcesy zawodowe, to oboje odkrywają,że bez siebie nie będą mogli być szczęśliwi. Czy uda się na nowo rozpalić namiętność?

miki24gr | 2014-10-31
Przeczytana: 31 października 2014

Łatwo czasem zapomnieć dlaczego pokochało się drugą osobę. Szczególnie po dwudziestu czterech latach małżeństwa i w kieracie codziennych obowiązków, pod presją robienia kariery...Ta powieść opowiada o takim właśnie małżeństwie, które znalazło się na dwóch przeciwległych biegunach, na tytułowych odległych brzegach. Książka jest ciepła, nastrojowa, dobrze się ją czyta. Polecam!

Madi | 2015-09-15
Przeczytana: 14 września 2015

Po przeczytaniu paru pozycji pani Hannah mogę stwierdzić,ze ta jak dotąd była najsłabsza,co nie znaczy,że była zła.
Po prostu trochę słabsza,mniej ciekawa,bez dreszczyka emocji i napięcia-ot takie lekkie i miłe czytadło o życiu i szukania sobie w nim miejsca ,oraz o rodzinie i szukania w niej miłości.
Ciepła i rodzinna.

Besia | 2015-11-15
Przeczytana: 15 listopada 2015

Słabiutka. Zbyt banalne problemy i sposób ujęcia. Przeczytałam część, potem fragmenty i dałam sobie spokój.

Kinga | 2016-02-27
Przeczytana: 25 lutego 2016

Piękna, ciepła książka o tym, że czasem ludzie choć są razem, są bardziej samotni niż odległe brzegi.

portana | 2016-07-30
Ulinka | 2015-09-22