Odległe brzegi

Wydawnictwo: Świat Książki
Distant shores
romans
niebieska

Elisabeth i Jack mają za sobą 20 lat pożycia małżeńskiego. Ich związek stał się konwencjonalny i pozbawiony miłości. Separacja, na jaką się decydują, nie przynosi im szcęścia. Choć każde z nich odnosi sukcesy zawodowe, to oboje odkrywają,że bez siebie nie będą mogli być szczęśliwi. Czy uda się na nowo rozpalić namiętność?

miki24gr | 2014-10-31
Przeczytana: 31 października 2014

Łatwo czasem zapomnieć dlaczego pokochało się drugą osobę. Szczególnie po dwudziestu czterech latach małżeństwa i w kieracie codziennych obowiązków, pod presją robienia kariery...Ta powieść opowiada o takim właśnie małżeństwie, które znalazło się na dwóch przeciwległych biegunach, na tytułowych odległych brzegach. Książka jest ciepła, nastrojowa, dobrze się ją czyta. Polecam!

Madi | 2015-09-15
Przeczytana: 14 września 2015

Po przeczytaniu paru pozycji pani Hannah mogę stwierdzić,ze ta jak dotąd była najsłabsza,co nie znaczy,że była zła.
Po prostu trochę słabsza,mniej ciekawa,bez dreszczyka emocji i napięcia-ot takie lekkie i miłe czytadło o życiu i szukania sobie w nim miejsca ,oraz o rodzinie i szukania w niej miłości.
Ciepła i rodzinna.

Besia | 2015-11-15
Przeczytana: 15 listopada 2015

Słabiutka. Zbyt banalne problemy i sposób ujęcia. Przeczytałam część, potem fragmenty i dałam sobie spokój.

Kinga | 2016-02-27
Przeczytana: 25 lutego 2016

Piękna, ciepła książka o tym, że czasem ludzie choć są razem, są bardziej samotni niż odległe brzegi.

Tully | 2017-05-22
Przeczytana: 16 maja 2017

Od ksiazek Kristin oczekuje przede wszystkim wulkanu emocji ale rowniez ciekawych i nie stereotypowych interakcji miedzy ludzmi, ona nie cierpi schematow i klasykow, potrafi wycisnac nawet z nieudanej ksiazki jakis nietypowy element, element ktory potrafi z niej zrobic cos wartego uwagi... tak bylo w zasadzie do tej ksiazki bo ona niestety nie pasuje do powyzszego schematu.... Jack i Byrdie to para czterdziestolatkow, malzenstwo u swego schylku, dwie dorosle corki oposcily dom rodzinny i coz zostalo gdy zabraklo tego spoiwa, bez ktorego duza ilosc malzenstw nie wytrzymalaby proby czasu... Dopisze ze malzenstwo zmaga sie z problemami, trudnosciami ktore narosly przez okres jego trwania gdy jedna strona musiala byc ta dajac i rezygnujaca... gdy Byrdie sobie to uswiadamia postanawia zawalczyc jeszcze raz, moze ostatni o siebie.... wyglada pieknie prawda? Gdyby ktos mi o tym opowiedzial a potem rzucil ze na warsztat wziela ta historie Hannah dalabym sobie odciac palce u reki za...

Aga40 | 2017-05-24
ranobas | 2017-02-24