Nielegalne dzieciństwo

Tłumaczenie: Elżbieta McIver
Wydawnictwo: Muza
His Illegal Self
Nielegalne, dzieciństwo

Siedmioletni Jay mieszka od pięciu lat ze swoją zamożną babką w wytwornym apartamencie na 61 ulicy, Park Avenue. Nie wie, dlaczego wszystko związane z jego rodzicami owiane jest tajemnicą i niedopowiedzeniami. Susan, matka chłopca z powodu działania w wywrotowej nielegalnej organizacji straciła prawa rodzicielskie, gdy Jay miał dwa lata. Teraz przy pomocy Anny - dawnej koleżanki szkolnej - chce odzyskać syna na zawsze. Anna daje się bezwiednie wciągnąć w spisek uprowadzenia chłopca i przekazania go Susan, co zapoczątkowuje serię wypadków przypominających narastający koszmar senny.

Kicia1914 | 2015-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2015

Książa dość ciekawa, pełna akcji, wciągająca.
Jak dla mnie koniec jest dość zaskakujący. Myślę, że warto przeczytać.

Małgorzata Czerniak | 2016-03-05
Na półkach: 2016, Posiadam, Przeczytane