Serce Ojca. Najbezpieczniejsze miejsce na ziemi.

Wydawnictwo: POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
ojcostwo, Bóg, medytacje
poradniki
Bogumiła

Jeśli nie doświadczyłeś w swoim życiu miłości ojca i twoja relacja z Bogiem jest zraniona, to ta książka jest dla Ciebie. Z jej pomocą możesz odkryć Boże dziecięctwo, może nawet mimo tego, że jesteś już osobą dorosłą. Na nowo odczujesz bliskość Ojca i wyzwolisz się z lęku przed ponownym odrzuceniem, a twoje relacje z najbliższymi, których kochasz, nabiorą wiekszej wartości. Ks. Remigiusz Lota...

Ks. Remigiusz Lota (ur. 1966 r.) – doktor teologii, wykładowca homiletyki i katechetyki w Wyższym Seminarium Duchownym w Częstochowie, ojciec duchowny w WSD, odpowiedzialny za Wspólnotę Bożego Ojcostwa. Autor książki „Dzikus czy hipokryta”.

Historia, którą się dzielę, i wszystkie doświadczenia, które stały się moim udziałem we Wspólnocie Bożego Ojcostwa, stawały się dla mnie z dnia na dzień miejscem nawracania ku nowemu pojmowaniu tego, czym jest miłość, służba, oddawanie Życia za owce (por. J 10, 11).

Layla | 2013-02-04
Przeczytana: 2008 rok