Power sleep - how to prepare your mind for peak performance
83-7180-573-X
Potęga, sen
poradniki
dona

Czy czujesz ciężar powiek podczas popołudniowych spotkań? Czy pijesz kawę, aby zachować przytomność umysłu? Czy potrzebujesz kieliszka wina, żeby zasnąć? Wszystkie te objawy świadczą o niedoborze snu. Książka "Potęga snu" powstała w wyniku wieloletnich badań, dzięki którym zaistniał jasny i przejrzysty program pomocy w przygotowaniu organizmu człowieka do doskonalszego funkcjonowania. Jest to prosty przewodnik, dzięki któremu czytelnik dowiaduje się, jak nie stosując leków, zmienić swoje przyzwyczajenia dotyczące snu. Autorzy radzą: ten, kto pragnie odnieść sukces w życiu zawodowym i osobistym, nie może traktować snu jako luksusu, optymalna jego ilość jest po prostu koniecznością.

Alimak | 2018-02-16
Mateusz | 2016-05-08