Dieta surowa, która jest smaczna!

Wydawnictwo: Złote Myśli
978-83-7582-613-5
surowa dieta
zdrowie, medycyna
Piotr Fras

Praktyczny przewodnik, który zaznajamia nas z walorami surowych owoców, warzyw.

Kayti | 2014-02-19

Cała książka to gramatyczna, interpunkcyjna i stylistyczna katastrofa!
Fatalne tłumaczenie i korekta książki! Błędna logika i stylistyka zdań powoduje, że tekst chwilami ciężko jest zrozumieć.
Np.:Bez przerwy mowa jest o „używaniu”, a nie „spożywaniu” czy „dostarczaniu” witamin i składników pokarmowych.
Do tego w całej książce czasownik "używać" łączony jest niepoprawnie z biernikiem zamiast z dopełniaczem. A przecież "używamy" czegoś, a nie coś.

Mnóstwo literówek czy brakujących słów w zdaniu, co utrudnia odczytanie jego sensu. Nadużywane przecinki oraz źle zastosowane średniki. Nagminne i nieuzasadnione rozpoczynanie zdań spójnikami „ale”, „i”, „lecz” itp. A to tylko część błędów, od których roi się w całym tekście.

Uważam, że pobieranie przez wydawnictwo Złote Myśli i autora opłaty za tak źle wydaną książkę, jest nieodpowiedzialne i zwyczajnie nieuczciwe! To również absolutny brak szacunku wobec czytelnika!
Smutnym i zatrważającym jest fakt, że książka, która niegdyś była...

Ania Kęska | 2013-07-01
Przeczytana: 24 czerwca 2013

mało konkretów! dowiedziałam się dwóch nowych rzeczy, forma książki , czyli trochę teorii a potem opisy właściwości poszczególnych produktów spożywczych do mnie nie trafia.Raczej bez konkretu, głównie o tym, że nasze organizmy są zakwaszone (o czym wiem), ale mało kto szuka w tym przyczyny chorób. To powinno być na tych zajebiście trudnych studiach medycznych produkujących lekarzy "niedasiów" - od dawna wiadomo, że każdy kto ma raka jest zakwaszony, ale co ja ta wiem... Mimo poruszenia tematu równowagi kw
więcej tu: http://www.aniamaluje.com/2013/08/co-przeczytaam-w-lipcu-czyli-wyzwanie.html

Aleksandra Em | 2014-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2014

Jeśli ktoś potrzebuje informacji na temat owoców i wartzyw (ich leczniczych działań) to będzie jak najbardziej z tej pozycji zadowolony. Szczerze mówiąc myślałam, że autor odkryje przede mną jakieś ciekawostki o których nie wiem. Autor nakazuje się pozbycia prawie wszystkiego jedzenia oprócz warzyw i owoców. Szkoda, że nie przedstawia przykładowego menu, jak i czym zastąpić niektóre produkty żeby było zdrowiej.

jaczylion0 | 2016-09-16
Przeczytana: 16 września 2016