83-222-0375-6
poezja
poezja
Piotr Fras

Spis treści: Z tomu: Niebieskie migdały; Różowa magia; Pocałunki; Dansing; Wachlarz; Cisza leśna; Paryż; Córka Jaira; Profil białej damy; Surowy jedwab; Śpiąca załoga; Balet powojów; Krystalizacje; Szkicownik poetycki; Gołąb ofiarny; Etiudy wiosenne

PanicDemonic | 2010-11-18
Na półkach: 2010, Przeczytane
Przeczytana: 18 listopada 2010

To wspaniałe, że omawialiśmy poezje tej autorki w szkole. W innym wypadku mogłabym się z nimi po prostu nie zetknąć. A szkoda, bo to wszystko jest po prostu piękne. Najbardziej upodobałam sobie 'Dansingi'...

Piotr Fras | 2010-08-05
Na półkach: Przeczytane, Poezja, Posiadam
Przeczytana: 1989 rok

Słodsza od miodu jest dla mnie poezja Marii P.J. Mistrzowskie Wiele "pocałunków" znam na pamięć. Nieraz żonie deklamowałem w jakieś romantycznej scenerii.

Fox Mulder | 2012-02-18
Na półkach: Przeczytane, Poezja
Przeczytana: 18 lutego 2012

W pewnym momencie zacząłem już czytać tylko na wyrywki. Kręcenie bibelotów mi się znudziło. "Kobieta Ikar leci dłużej...". Kto wie o co chodzi, ten się nie zdziwi.

Doceniam rytm.

Blackice | 2017-03-15