Noce i pętle

Książka jest przypisana do serii/cyklu "1". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ha!art
978-83-61407-31-7
poezja
Paulina

Fani teorii literackich, historycy literatury mogą mieć z tą książką całą masę roboty. Miłośnikom poezji mogę polecić ją na przechadzkę po parku tylko przy porywistym wietrze i ostrzeżeniu przed gradobiciem. Technosympatyków uprzedzam: książka jest całkowicie analogowa! Nie świeci! Chciałbym po prostu, na ile to możliwe, uchronić czytelników przed uprzedzoną lekturą, mimo że zadanie tekstów...

Miłośnikom poezji mogę polecić ją na przechadzkę po parku tylko przy porywistym wietrze i ostrzeżeniu przed gradobiciem. Technosympatyków uprzedzam: książka jest całkowicie analogowa! Nie świeci! Chciałbym po prostu, na ile to możliwe, uchronić czytelników przed uprzedzoną lekturą, mimo że zadanie tekstów na okładkach jest z reguły wprost przeciwne. Otwórz i otwórz się.

książek: 2012
radoslavv | 2012-06-16
Ktrzn Jnt | 2012-05-31
Przeczytana: luty 2012
5 - 10 - 15 młodych polskich twórców: poeci

Młodzi polscy pisarze, poeci i reporterzy - tworzymy zestawienie nazwisk twórców już znanych i tych, którzy dopiero niedawno mieli swój literacki debiut. Dziś prezentujemy 10 polskich poetów, o których się mówi.