Zaległe pranie i życie o czekoladzie. Poradnik dla zabieganych kobiet.

Tłumaczenie: Agata Hajpel
Wydawnictwo: Pandora Books
Behind with the laundry and living of chocolate
190442439-2
lynette
poradniki

"Chciałyśmy równouprawnienia i kariery i wygląda na to, że je mamy. Ale czy na pewno? Tylko my przecież pamiętamy o urodzinach, o tym, żeby bosko wyglądać, odwieźć dzieci do szkoły, a w tym czasie jeszcze zrobić zakupy, pójść na siłownię, seksowanie się ubrać i wywalczyć awans w pracy! Wciąż także martwimy się, jak byś superutalentowaną matką, przebojową dziewczyną czy troskliwą córką. Jak robić to wszystko (i jeszcze więcej) bez okazywania emocji, stresu, zmęczenia, płaczu lub histerii?"

mariola | 2016-10-22
paola | 2016-06-20