Dzień, w którym dorosłam

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Jour où j'ai grandi
dzien w ktorym doroslam
Leonor

Lubi komputery, z powodzeniem trenuje boks -- Salome powinna być chłopcem! Zresztą wśród jej przyjaciół nie ma żadnej dziewczyny! Cały czas spędza z Aleksem i Emanuelem w kafejce internetowej. Salome jest zupełnie szczęśliwa... aż do dnia, kiedy do ich trio dołącza Manon, najpiękniejsza dziewczyna na świecie.

Nastka369 | 2012-11-03
Przeczytana: sierpień 2012

Najfajniejsza książka z tej serii. Bardzo wciąga i nie łatwo odłożyć ją na bok. Wystarczy poświęcić kilka godzin czasu. Naprawdę polecam.

Przeczytałam jedna książkę z tej serii i nie przypadła mi do gustu.Jednak ta przykuła moja uwagę od razu,głównie z powodu tej dziewczyny.Moim zdaniem świetnie pasuje także do fabuły książki.
Ta książka jest doskonała na nudę wieczory.Czyta się ją szybko.Nie jest napisana trudnym językiem i bardzo żałuję ze nie ma dalszych części tej książki z chęcią przeczytałam bym dalej o tych bohaterach.
Akcja dzieje się w Paryżu.Główna bohaterką jest Salome- totalna chłopczyca.Jedyni jej przyjaciele to dwóch chłopaków Manu i Aleks.Wszystko się zmienia,gdy do ich paczki chce się dołączyć ładna i niestety taka na jakie ma "uczulenie " Salome. Jak dalej potoczyły się ich losy?? Przeczytajcie książkę.

Mackula | 2012-08-01

Fajne :)