Droga do Omaha

Tłumaczenie: Arkadiusz Nakoniecznik
Wydawnictwo: Amber
Road to Omaha
Robert Ludlum, satyra, Ameryka,

Szalony generał natrafia w tajnych archiwach na ślad dokumentu sprzed niemal dwustu lat, którego ujawnienie może poważnie zaszkodzić wojskowej potędze USA. W swojej powieści, pełnej ironii i humoru, Robert Ludlum bezlitośnie demaskuje słabości "najbardziej demokratycznego kraju na świecie", ukazując w krzywym zwierciadle satyry mechanizmy sprawowania władzy oraz ludzi piastujących najwyższe...

W swojej powieści, pełnej ironii i humoru, Robert Ludlum bezlitośnie demaskuje słabości "najbardziej demokratycznego kraju na świecie", ukazując w krzywym zwierciadle satyry mechanizmy sprawowania władzy oraz ludzi piastujących najwyższe stanowiska.

źródło opisu: okładka

barkol1908 | 2016-10-26

O ile Ludlum nie ma sobie równych w kreowaniu świata szpiegowskiego o tyle jego satyra i humor kompletnie do mnie nie trafia.

Iwona | 2010-08-09
Przeczytana: 10 lipca 2010

Bardzo dobra komedia, relaks na niepogodę.
Parodia amerykańskiego systemu i sądownictwa, polecam wszystkim.

Mati | 2013-12-05

Prześmieszna :)

Przemek | 2016-09-29
Przeczytana: 19 września 2016

Kontynuacja Droga do Gandolfo ale czyta się lepiej niż poprzedniczkę. Mocno absurdalne. Humor taki sobie. Jak chce się urozmaicić lekturę to można spróbować.

Kiwi88 | 2016-11-26
kimmuriell | 2016-10-03