Leczenie głodówką i dietą surówkowo- jarską

Wydawnictwo: Oficyna wydawnicza SPAR
83-86625-76-7
zdrowie, medycyna
Piotr Fras

O książce: Zaleganie różnego rodzaju złogów w komórkach ludzkiego organizmu jest istotną przyczyną starzenia się. Złogi te to głównie cholesterol, sole wapnia, brązowy barwnik starczy, a także unieczynnione, balastowe białko. Te „zaśmiecające” substancje utrudniają przepływ cieczy funkcje komórek. Przekarmienie i przewlekłe choroby w różny sposób zwiększają ich ilość. Głodówka ze swoim endogennym żywieniem i zużywaniem złogów jest kuracją odmładzającą i leczniczą w schorzeniach spowodowanych przekarmieniem i wadliwym odżywianiem, W czasie głodówki są zużywane nie tylko złogi ale i stare zwyrodniałe komórki i przewlekłe ogniska chorobowe. Toteż głodówka może być pomocna w likwidowaniu zastarzałych dolegliwości. (...) Głodówkę leczniczą można porównać do remontu mocno zestarzałego i uszkodzonego budynku, który zostaje oczyszczony z zepsutych i spróchniałych elementów aż do murów, na których wznosi się potem nową, solidną budowlę.

• Mniej złości, więcej miłości
  • Droga do domu
  • Przepisy na miłość i zbrodnię
  • Stalker
  • Serce pasowało. Opowieść o polskiej transplantologii
  • Czarne liście
  • Wstyd
  • Dziewczyna z Bostonu
  • Przekonaj mnie, że to ty
  • Piękny sekret
Mniej złości, więcej miłości
Natalia Sońska

8,18 (11 ocen i opinii)
Droga do domu
Yaa Gyasi

7,98 (63 ocen i opinii)
Przepisy na miłość i zbrodnię
Sally Andrew

7,94 (35 ocen i opinii)
Tajemniczy brat
Virginia Cleo Andrews

6,67 (9 ocen i opinii)
Serce pasowało. Opowieść o polskiej transplantologii
Anna Mateja

5,13 (15 ocen i opinii)
Dziewczyna z Bostonu
Anita Diamant

7 (2 ocen i opinii)
Przekonaj mnie, że to ty
Anna Karpińska

7,33 (3 ocen i opinii)
Piękny sekret
Christina Lauren

6,75 (229 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
jasminum2 | 2011-01-01

Pierwsze wrażenie nie było dobre. Pomyślałem sobie, że może uchodzić za publikację znachorską. Jest trochę jak broszura reklamująca metodę leczenia głodem przez legalne ośrodki zdrowia. "Rewitalizacja i długowieczność" oraz jeszcze inna publikacja pióra tej autorki, której tytułu nie pamiętam, zrobiły na mnie większe, mocniejsze wrażenie.

Piotr Fras | 2010-07-28
Przeczytana: 2000 rok

Specjalista w zakresie medycyny w popularyzacyjny sposób eksponuje walory zapomnianej, naturalnej metody oczyszczania i leczenia chorego człowieka. Wszystkim pragnącym zdrowo żyć gorąco polecam.

sawa1211 | 2011-07-25
Na półkach: Chcę przeczytać, Ulubione

Chcę przeczytać tą książkę.

Joanna | 2015-09-15
racjona | 2014-11-23