Leczenie głodówką i dietą surówkowo- jarską

Wydawnictwo: Oficyna wydawnicza SPAR
6 (4 ocen i 3 opinie)
83-86625-76-7
zdrowie, medycyna
Piotr Fras

O książce: Zaleganie różnego rodzaju złogów w komórkach ludzkiego organizmu jest istotną przyczyną starzenia się. Złogi te to głównie cholesterol, sole wapnia, brązowy barwnik starczy, a także unieczynnione, balastowe białko. Te „zaśmiecające” substancje utrudniają przepływ cieczy funkcje komórek. Przekarmienie i przewlekłe choroby w różny sposób zwiększają ich ilość. Głodówka ze swoim endogennym żywieniem i zużywaniem złogów jest kuracją odmładzającą i leczniczą w schorzeniach spowodowanych przekarmieniem i wadliwym odżywianiem, W czasie głodówki są zużywane nie tylko złogi ale i stare zwyrodniałe komórki i przewlekłe ogniska chorobowe. Toteż głodówka może być pomocna w likwidowaniu zastarzałych dolegliwości. (...) Głodówkę leczniczą można porównać do remontu mocno zestarzałego i uszkodzonego budynku, który zostaje oczyszczony z zepsutych i spróchniałych elementów aż do murów, na których wznosi się potem nową, solidną budowlę.

Sklep

• Biblioteka pana Lemoncella
  • Tabloid. Śmierć w tytule
  • Oko Boga
  • Z jednym wyjątkiem
  • Nie zmienił się tylko blond
  • Pogromca lwów

7,22 (18 ocen i opinii)
Z jednym wyjątkiem
Katarzyna Puzyńska

7,98 (42 ocen i opinii)
Nie zmienił się tylko blond
Agata Przybyłek

6,31 (16 ocen i opinii)
Słowa pamięci
Rowan Coleman

7,89 (35 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

0 (0 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
jasminum2 | 2011-01-01

Pierwsze wrażenie nie było dobre. Pomyślałem sobie, że może uchodzić za publikację znachorską. Jest trochę jak broszura reklamująca metodę leczenia głodem przez legalne ośrodki zdrowia. "Rewitalizacja i długowieczność" oraz jeszcze inna publikacja pióra tej autorki, której tytułu nie pamiętam, zrobiły na mnie większe, mocniejsze wrażenie.

Piotr | 2010-07-28
Przeczytana: 2000 rok

Specjalista w zakresie medycyny w popularyzacyjny sposób eksponuje walory zapomnianej, naturalnej metody oczyszczania i leczenia chorego człowieka. Wszystkim pragnącym zdrowo żyć gorąco polecam.

sawa1211 | 2011-07-25
Na półkach: Chcę przeczytać, Ulubione

Chcę przeczytać tą książkę.

racjona | 2014-11-23
Na półkach: E-book, Przeczytane, Posiadam