Marilyn Monroe - morderstwo zatuszowane

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
83-03-02035-8
aktorka, Marilyn Manroe
Raimunda _

W trakcie mojego dochodzenia odkryłem, że Marilyn sprawiła sobie nową garderobę u Saksa na Piątej Alei i u Jaksa w Beverly Hills, co zupełnie nie pasuje do kogoś kto myśli o samobójstwie. Niecałe 24 godziny przed śmiercią Monroe powiedziała Slatzerowi, że na poniedziałek rano, 6 sierpnia 1962 roku, planuje zwołanie konferencji prasowej.

olaszka | 2015-09-25
Przeczytana: 25 września 2015

Niezwykle ciekawa i wciągająca. Chciałabym przeczytać jej uaktualnioną wersję, jeśli takowa jest. Jakoś nie mogę uwierzyć, że w świetle przedstawionych dowodów ta sprawa nie została zamknięta (przynajmniej dla niektórych - i wg zawartych w książce danych) i nadal snuje się nad nią "mgła tajemnicy". Długo teraz będzie mi to chodziło po głowie. Szkoda tej Marylin...

Maria | 2011-04-07
Przeczytana: 02 kwietnia 2011

Fantastyczna książka! Fantastyczna Marylin Monroe, która była nie tylko supergwiazdą ekranu, ale też symbolem Ameryki! Marylin Monroe, a dokładnie Norma Jean Baker, zmarła w tajemniczych okolicznościach. Cały świat myślał, że aktorka popełniła samobójstwo, połykając całą fiolkę nembutalu. Autor książki ciekawie przedstawia fakty przeciwko temu stwierdzeniu. Milo Speriglio udowadnia nam, że Marilyn została zamordowana, a wiele osób maczało w tym swoje łapy.

W książce znajdziemy dokładny opis sceny śmierci, imiona osób, które były zamieszane w zabójstwo, zeznania kilku bliskich jej osób, a przede wszystkim dowód na to, że MM naprawdę została zamordowana!

Bardzo polecam wszystkim miłośnikom Marylin! x

Dorota | 2013-11-16
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 12 listopada 2013

Napisana prostym językiem. Szybko się czyta, a powoli odkrywana tajemnica śmierci M. Monroe trzyma w napięciu.

Nataliia | 2014-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2014

Bardzo interesująca książka. Chwilami można się trochę pogubić, ponieważ autor podaje bardzo wiele faktów, jednak dzięki temu w stu procentach uzasadnia to, że Marilyn Monroe została zamordowana. Bardzo gorąco polecam tę książkę. :)

Kam | 2016-08-31
Przeczytana: 31 lipca 2005