Więzienie Piekielnego Pala

Tłumaczenie: Krzysztof Przybylski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dungeons & Dragons. Dodatek / Fantastyczne lokacje". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Fantastic Locations: Hellspike Prison
978-83-7418-141-9
Oceansoul

Pokonaj zło w ognistej otchłani Tyrania Żelaznego Regenta zakończyła się tej samej nocy, w której zamek Ferrule zapadł się pod ziemię. Niestety, słudzy byłego monarchy wciąż porywają mieszkańców wsi z ich domostw. A pod zniszczoną fortecą despoty budzi się jeszcze większe zagrożenie. Złowrogi obelisk zwany Piekielnym Palem znajdujący się w wypełnionych magmą jaskiniach poniżej ruin przekazuje...

Pokonaj zło w ognistej otchłani
Tyrania Żelaznego Regenta zakończyła się tej samej nocy, w której zamek Ferrule zapadł się pod ziemię. Niestety, słudzy byłego monarchy wciąż porywają mieszkańców wsi z ich domostw. A pod zniszczoną fortecą despoty budzi się jeszcze większe zagrożenie. Złowrogi obelisk zwany Piekielnym Palem znajdujący się w wypełnionych magmą jaskiniach poniżej ruin przekazuje potworowi sekret pozwalający zapanować nad krainą. Czy zdążysz pokrzyżować szalone plany potwora?

Więzienie Piekielnego Pala™ to drugi produkt z serii FANTASTYCZNE LOKACJE (FANTASTIC LOCATIONS™). W jego skład wchodzą dwie pięknie ilustrowane, dwustronne mapy pól bitew w skali odpowiedniej do gry w DUNGEONS & DRAGONS® oraz opis przygody w postaci broszury. Pola bitew to fantastyczny teren przygotowany tak, by rozgrywać duże, płynne starcia, kluczowe sceny i ekscytujące sesje gry. Mapy te bardziej niż do zwykłych potyczek w lochach nadają się do przeprowadzania legendarnych bitew, po których zostają najlepsze wspomnienia z kampanii.
Mapy są również idealnymi polami bitew do gry w D&D® Miniatures Game. Stwórz drużynę bojową i walcz o kontrolę nad Grzybową Jaskinią, Magmową Wartownią lub straszliwym Więzieniem Piekielnego Pala. Broszura z przygodą zawiera spotkania do gry fabularnej oraz opcje dla gry figurkowej (które można wykorzystać ze wszystkimi czterema mapami pól bitew).

Dzwienkoswit | 2011-05-07
Piter | 2011-03-09