Intymność w związku : bliskość, czułość, akceptacja

Tłumaczenie: Magdalena Pagińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pomoc Psychologiczna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Naked Intimacy
83-60083-80-0
Grzegorz

Każdy z nas chciałby być kochanym i akceptowanym za to, kim naprawdę jest. Paradoksalnie, nasza potrzeba akceptacji - lub strach przed odrzuceniem - jest często tak silna, że stajemy się ostrożni nawet wobec najważniejszej osoby w naszym życiu. Otwierająca duszę intymność i pragnienie poznania oraz bycia poznanym, które sprawiły, że początki miłości były tak namiętne, zostają zastąpione uczuciami lęku i wyobcowania. Możemy się zastanawiać, czy odzyskanie tej bliskiej więzi jest możliwe. Książka wyjaśnia prawdziwe znaczenie bliskości, zachęcając do otwartości i autentycznego życia z drugą osobą.

Małgorzata | 2012-01-11
Przeczytana: maj 2007