Uleczone serca

Tłumaczenie: Julita Mirska
Cykl: Bracia McKettrick (tom 3) | Seria: New York Times Bestselling Authors: Romans
Wydawnictwo: HarperCollins
McKettrick's Heart
zdrada, romans, bracia
atram_78

Trylogia Bracia McKettrick tom III- Keegan McKettrick nie lubi ludzi z wzajemnością. Wciąż rozpamiętuje zdradę żony, ukochana córka odwiedza go bardzo rzadko, krewni mają dość jego napadów złego humoru. Zresztą wszyscy kuzyni prowadzą udane życie rodzinne - o czym miałby z nimi rozmawiać zgorzkniały i cyniczny samotnik? Keegan nie szuka bratniej duszy ani nowej partnerki, bo już nigdy nie...

Trylogia Bracia McKettrick tom III-

Keegan McKettrick nie lubi ludzi z wzajemnością. Wciąż rozpamiętuje zdradę żony, ukochana córka odwiedza go bardzo rzadko, krewni mają dość jego napadów złego humoru. Zresztą wszyscy kuzyni prowadzą udane życie rodzinne - o czym miałby z nimi rozmawiać zgorzkniały i cyniczny samotnik? Keegan nie szuka bratniej duszy ani nowej partnerki, bo już nigdy nie umiałby zaufać kobiecie. W tej sytuacji pozostaje mu tylko praca, której oddaje się z cała pasją. Pewnego dnia w miasteczku pojawia się tajemnicza Molly. Jej gorące zainteresowanie Keeganem wydaje się niektórym podejrzane, sam Keegan traktuje ją z jawną wrogością?

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2010

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

Powieść "Uleczone serca" opowiada o klanie McKettricków o braciach.
Keegan McKettrick nie lubi ludzi unika ich bardzo.
Wciąż rozpamiętuje zdradę żony, ukochana córka odwiedza go bardzo rzadko w domu, a krewni jego bliscy mają dość go i napadów złego humoru.
Aż pewnego dnia w miasteczku pojawia się tajemnicza Molly, która wychowuje z własnym mężem córkę Psyche , która jest śmiertelnie chora.
Czytając powieść popłakałam się dlaczego taka małą dziewczynkę dopadła ta straszna choroba razem przeżywałam troski, zmartwienia rodziny Molly.
Wzruszająca do łez, cudowna powieść pełna emocji, uczuć, urzeka i wzrusza.
Na prawdziwych faktach napisana, jednym zdaniem przecudna.

Esia_90 | 2015-03-27
Przeczytana: 27 marca 2015

Styl pisania tej autorki jest bardzo lekki i przyjemny. Jest to idealna seria jak ktoś potrzebuje zwyczajnej i prostej historii bez większych dramatów. Bez problemu zrelaksowałam się i cieszyłam z przyjemnej książki. Polecam serię dla osób, które potrzebują odskoczni od trudnych i emocjonalnych opowieści.

Malwka1106 | 2015-07-15
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 15 lipca 2015

Fajna książka, chyba najlepsza z całej serii. No i Keegen pokazał swój charakterek, ale Molly nie była mu dłużna czyli trafiła kosa na kamień. Polecam fajna i przyjemna lektura.

elima | 2014-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2014

Zdecydowanie lepsza niż część druga, całkiem sporo się dzieje. Miejscami smutna, miejscami wesoła. Szkoda, że bardzo szybko się ją czyta :D

Marciuchna | 2015-03-16

Miła, przyjemna, taka do ogrzania duszy w paskudny czas.

Nastoletnia | 2013-04-13
Przeczytana: 26 kwietnia 2013

Poprzednia część nieco lepsza.

Przeczytana: 2014 rok

Czy lepsza od poprzednich części?Nie wiem.
Wiem, że jest w miarę ciekawa,i zaskakuje.Bywają wzruszające sytuację,ale i zabawne.
Szybko i płynnie się ją czyta. Ale podejrzewam że jest jedną z tych, o których się zapomina, po prostu.

Kaska7811 | 2012-03-19

: )