Trzy życzenia

Three Wishes
83-87082-60-0
powieść amerykańska
niebieska

Bree Miller po wypadku samochodowym jest w stanie śmierci klinicznej. Gdy lekarze ratują jej życie, jest przekonana, że wróciła na ziemię po to, by spełniły się jej trzy życzenia. Czego może pragnąć młoda, samotna kobieta? I czy życzenia na prawdę się spełnią?

Anna | 2014-09-13
Przeczytana: wrzesień 2012

Bree od urodzenia mieszka w małym miasteczku w stanie Vermont. Pewnego dnia ulega wypadkowi samochodowemu. Podczas operacji dochodzi do śmierci klinicznej, jednak lekarzom udaje się przywrócić ją do życia. Dziewczyna doskonale pamięta swoje przeżycia, gdy opuściła swoje ciało, co widziała w sali operacyjnej, jasne światła i boską postać, która "odesłała" ją na ziemię, aby spełniły się jej trzy życzenia. Czy to tylko jej fantazja spowodowana wypadkiem, czy rzeczywiście Bóg maczał palce w jej przyszłych losach. A jeśli to prawda, o co ma prosić, co jej jest tak naprawdę potrzebne, aby być szczęśliwą, czy życzenia się faktycznie spełnią?
Wątpliwości co do wyboru właściwej drogi mamy zawsze, ale warto skorzystać z danej szansy.
Książka niezła, typowa babska lektura na długie jesienne dni.

Agnieszka | 2015-04-30
Justyna Krystyniak | 2014-09-25