Radość życia. O sztuce miłości i akceptacji

Tłumaczenie: Ewa Wojtych
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Living, loving & learning
Grzegorz

To niezwykle inspirujący zbiór wykładów Buscaglii dla każdego, kto chce zrozumieć sens życia i miłości. Prawdy zawarte w tej książce przypominają nam o tym, jak ważne jest pragnienie szczęścia i szczerość wobec siebie, zaufanie i bliskość w związku.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Nobliszka | 2016-12-07

Tę książkę powinnam ocenić, zanim w ogóle wzięłam się za czytanie. Przeczytaj, jest świetna, Buscaglia to geniusz!!! Geniusz? No tak, musi być wyjątkowy i świrnięty, bo kto przy zdrowych zmysłach wykłada przedmiot o dumnej nazwie MIŁOŚĆ. Do jakiego nudziarza studenci walą drzwiami i oknami, ustawiają się w kolejki, czyhają na korytarzach?

Jeszcze tylko zerknęłam – ciągle przed lekturą – na forum LC, (no co, jestem przezorna i wnikliwa, nie dam się tak łatwo wciągnąć w te naiwne gierki ). Co czytam? Świetny, do bani, mistrz, nuda, odkrycie, może być, najlepsza książka w moim życiu, wtórzyzna i banały. Oooo, zła/beznadziejna/nudna w opozycji do genialna/rewelacyjna/świetna. To mnie zainteresowało, skrajne opinie. Co wybiorę, na co się zdecyduję, no bo letnio to to chyba nie będzie.

Ok, książkę dostałam na talerzu, prosto pod nos, już się nie wzbraniałam. I co? Jaka jest moja opinia? Kto zwyciężył, zwolennicy czy oponenci? WSZYSCY, absolutnie wszyscy. Bo nie ma w niej nic...

Krzysiek | 2014-11-12

Książkę czyta się bardzo przyjemnie,jednak autor nieco się powtarzał.Całość mogę określić jako dawkę optymizmu,radości ,miłości, podanej w przystępny i ciekawy sposób.

katte | 2014-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2014

Czytając książkę miałam wrażenie, że autor dzieli się ze mną tym co najlepsze, że zależy mu na moim rozwoju. Dzięki niej zrozumiałam na czym polega sens życia! Książka składa się z 13 rozdziałów będących inspiracją dla wszystkich, którzy są otwarci na to co przyniesie los.

Deliatti | 2014-12-29
Na półkach: Przeczytane, Chillout

Książka natchnęła mnie do pozytywnego myślenia bardzo, bardzo! :)

Sabina | 2018-03-05

Miłość, miłość, miłość. Naszym życiem powinna sterować miłość do innych i akceptacja siebie.

Karolina | 2013-02-06
Przeczytana: 2010 rok

Książkę czyta się lekko i przyjemnie, ale ja akurat nie znalazłam w niej odnośników do uzyskania radości życia.

zlewson | 2016-12-11

Podczas czytania niezmiennie miałam uśmiech na twarzy :) Powinna być to obowiązkowa lektura szkolna.

Magda | 2018-06-24
Przeczytana: 05 czerwca 2018