Madeline

52 min.
Zofia Kierszys
Zofia Kierszys

Okładka książki Noc bez księżyca Shira Gefen, Etgar Keret
Noc bez księżyca Shira Gefen, Etgar ...
Okładka książki Cukiernia pod Pierożkiem z Wiśniami Clare Compton, Maria Orłowska-Gabryś
Cukiernia pod ... Clare Compton, Mari...
Okładka książki Trzy opowieści Eugenio Carmi, Umberto Eco
Trzy opowieści Eugenio Carmi, Umbe...

8/10

8/10

Niby zwykła dziewczynka, a tyle w niej uroku. Piękna opowieść o przygodach Madeline. Książeczka wierszowana, mało tekstu , duże obrazki. Smaku dodają paryskie budowle.

Przeczytane w antykwariacie po angielsku.

Przeczytane w antykwariacie po angielsku.

Moja ulubiona bajka z dzieciństwa! bardzo dobrze wspominam tę bajeczkę, sama oglądałam ją w dzieciństwie i teraz chciałabym pokazać moim szkrabom :) film, bajkę, książkę, cokolwiek, byle poznały madeline :)

• Literatura amerykańska
  • Dzieciństwo
  • Dziecięcy świat
  • Literatura dla dzieci i młodzieży
  • Before I grow up - jeszcze... :)
  • Do przeczytania - literatura dziecięca i młodzieżowa

Dodaj cytat z książki Madeline