Operacja Wotan

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wolsung". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kuźnia Gier
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-61659-02-0
Wolsung, RPG, steampunk
Inne
Serafin

Pierwszy dodatek-kampania do systemu RPG Wolsung. Oto opowieść, której meandry prowadzą od młodej jeszcze metropolii Nowego Lyonesse przez bezkresne połacie Oceanu Tetydzkiego ku skąpanemu w wielkomiejskich światłach Heimburgowi i dalej, w mroźne przestrzenie Lodowych Pustkowi. Przed Wami sześć scenariuszy pełnych tajnych organizacji, wspaniałych transoceaników, olbrzymich parowych golemów,...

Pierwszy dodatek-kampania do systemu RPG Wolsung.

Przed Wami sześć scenariuszy pełnych tajnych organizacji, wspaniałych transoceaników, olbrzymich parowych golemów, wojskowych sterowców, uroczych starszych dam, seansów spirytystycznych, szalonych pościgów, rozmów przy herbacie oraz hord zombie w czarnych mundurach.

Na waszych bohaterów czekają geniusze zbrodni, femme fatales, dwulicowi arystokraci, złowrodzy nekromanci, tajemnicza wunderwaffe oraz spiski sięgające w mroczną przeszłość.

Drogie Damy i Dżentelmeni, do dzieła!
Świat nie uratuje się sam!

Operacja Wotan to 6 przygód do rozegrania na 6-10 sesjach, mnóstwo dodatkowych materiałów - szczegółowo opisane miasta Heimburg i New Lyonesse, nowe gadżety, niezwykli przeciwnicy dla waszych bohaterów oraz nowe zasady opcjonalne.

Serafin | 2010-07-27
Przeczytana: 15 kwietnia 2010

Mógłbym powiedzieć że to jeden z takich prawdziwych motywatorów. Bo czytając myślałem sobie 'cholera jeszcze sporo roboty przede mną zanim uda mi się ułożyć przynajmniej w połowie tak ciekawą kampanie' Taka prawda. Kampania jest przemyślana i dopracowana. Ciekawe zwroty akcji, rewelacyjne modyfikacje i rozmach... Do tego rewelacyjni antagoniści którymi można by zapełnić dziesiątki przygód a nie jedną kampanie. Łał i nic dodać nic ująć ;)

Toddziak | 2010-10-08
Przeczytana: 08 czerwca 2014