Wyjście

Tłumaczenie: Michał Rusiński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Świat Studnia, Science Fiction [Rebis]". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Exiles at the Well of Souls
83-7120-024-2
GeedieZ

Antor Trelig, arcyłajdak i szef zbrodniczego syndykatu, zawładnął Obie - superkomputerem, który jest w stanie kontrolować wszystkie rzeczy i wszystkie światy. Z pomocą Obie - chętną i niechętną - Trelig stanie się wszechmocny... Jest przekonany, że nic już nie potrafi go zatrzymać. Rada ma przeciwko niemu tylko jedną broń - jest nią Mavra Chang, amoralna ryzykantka, która szkoli się, by...

Rada ma przeciwko niemu tylko jedną broń - jest nią Mavra Chang, amoralna ryzykantka, która szkoli się, by zrealizować to zadanie... Członkowie Rady gotowi są spełnić każde jej życzenie, jeśli tylko osiągnie sukces. W przypadku przegranej czeka ją pewna, straszna śmierć.

Ani Trelig, ani Mavra nie liczą na to, że zostaną przetransportowani do Świata Studni - najważniejszej planety w świecie Markowian. Teraz w nowych, a zarazem obcych ciałach stają twarzą w twarz z niezliczonymi dziwacznymi światami. Zostają wplątani w intrygi, gdzie dziwne rasy walczą o panowanie nad wszechświatem.

Andi | 2014-02-11

Czytałem ją dawno, ale dotąd ją pamiętam. Pamiętam z jaką zachłannością ją czytałem i teraz przeczytam ją jeszcze raz. Cały cykl "Studni" jest doskonały.

stasio44 | 2016-02-07
cerata | 2015-08-31