Powrót

Wydawnictwo: Twój Styl
83-7163-068-9
Poetyka

Romans napisany ku pokrzepieniu kobiecych serc. Bohaterka Ewa jest bezradna, bierna, zagubiona, ale pod koniec powieści odzyskuje pewność siebie. Sprawdza się, odkrywa talenty, o jakie nawet siebie nie podejrzewała, poznaje miłość i szczęśliwie zakochuje się w pewnym architekcie.

MakowaPetrova | 2015-03-10

Bardzo króciutka opowiastka o dziewczynie,która, jak to czesto się zdarza, cierpi po rozstaniu z facetem,a także po śmierci ukochanego ojca...Trudno zaufać jej komukolwiek, nie dogaduje się z matką, która stara się ułożyć życie Ewy tak, jak podoba się jej, a niekoniecznie córce. Smutek, żal nawarstwiają się, powodując, że dziewczyna zamyka się na wszystko , co dobre i optymistyczne. Wyprowadza się, podejmuje pracę w sklepie mięsnym, która dosłownie odmieni jej życie.
A to wszystko dlatego, że po burzy zawsze przychodzi słońce i piękna tęcza!

Joanna Dróbka | 2013-04-10
Przeczytana: 01 marca 2013

Przeczytane jednym tchem! Mój pułap wrażliwości. Przepiękna z happy endem!

aina990 | 2016-11-07
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Moja ukochana książka!!!
To dzięki niej dostrzegłam, że nie wszystko jest takie, jakim się wydaje.POLECAM.

Joanna | 2017-02-20
Goplana | 2017-02-02