Jestem. Zrozumieć siebie...

978-83-7722-049-8
poradnik
poradniki
Kamila

Jest to książka o pozytywnym myśleniu i nieograniczonej mocy naszej podświadomości, poparta autentycznymi przykładami z mojego życia i życia moich znajomych. Książkę tę kieruję do wszystkich, którzy pragną żyć lepiej, pełniej i radośniej. Do wszystkich, którzy pragną kochać i być kochanym... Wszystko, co zdarzy- ło się w tej książce, jest prawdziwe. Jest ona przepełniona radością i optymizmem....

Wychowana w skromności i lęku przed wypowiedzeniem swoich myśli i poglądów, chowałam się w skorupie i bałam z niej wychylić. Zawsze powtarzano mi:
– Siedź cicho, nie mów nic! Lepiej być pokornym, uległym, wtedy łatwiej przetrwać, łatwiej żyć!
Ale przecież nie chodzi o to, by na tej ziemi tylko przetrwać! Chodzi o to, by żyć pełnią życia, być szczęśliwym.
Kochać i być kochanym, realizować swoje marzenia. Nie bać się prawdy, nie bać się swoich uczuć!

Książka | 2013-12-09
mithra | 2011-01-09