Zarzewie wojny

Tłumaczenie: Jarosław Kotarski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Uniwersum Honor Harrington". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Storm from the Shadows
Michał

Kontradmirał Michelle Henke powraca z niewoli przywożąc propozycję rozmów pokojowych od Republiki Haven. Aby nie złamać warunków swego uwolnienia, Henke obejmuje dowództwo 10. Floty RMN stacjonującej w Gromadzie Talbott. Na pozorrnie spokojnych rubieżach królestwa trafia w środek coraz bardziej zażartego konfliktu z międzynarodowym syndykatem przestępców znanym jako Manpower. Syndykat coraz aktywniej dąży do wyrzucenia z tego regionu floty Królestwa Manticore, stanowiącej największe zagrożenie dla lukratywnego handlu niewolnikami.

Michał | 2010-08-10
Na półkach: 2010, Przeczytane
Przeczytana: 10 sierpnia 2010

Dalsza część sagi z uniwersum Honor Harrington, akcja wciąga nas niczym potężna ssawka. Książkę praktycznie czyta się od deski do deski. Choć nieco rozwlekły koniec pozostawia pewien niedosyt.
Jeśli lubisz serię Honor Harrington, przeczytaj koniecznie.

msznur | 2016-10-16
Atul | 2016-10-15