Oblicze Księgi

Wydawnictwo: Novae Res
978-83-61194-63-7
Kamila

Nieopodal wiejskiej osady Pidhar dokonuje odkrycia starej i zniszczonej księgi. Nie znając jej wartości, porzuca ją w kącie. Niespodziewanie i w tajemniczy sposób księga zostaje skradziona, co wzbudza podejrzenie i ciekawość. W pogoni za złodziejem Pidhar wyrusza w niebezpieczną podróż. W jej trakcie poznaje przyjaciół, dzieląc z nimi misję. Ich losem kieruje jedynie przeznaczenie. Dowiadują się, że istnieje ktoś, komu zależy na zdobyciu księgi tak bardzo, że jest w stanie spustoszyć całą krainę.

Czy uda im się zapobiec katastrofie?

Otori | 2016-09-23
Przeczytana: 2013 rok