Karp na 100 sposobów

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-85661-27-1
Karp, sposoby
dona

Najpopularniejszą w Polsce rybę słodkowodną przyrządzamy najczęściej z okazji wigilijnej wieczerzy. Zwykle podaje się karpia smażonego, a tymczasem można go przygotować na wiele innych sposobów, przy różnych okazjach. W książeczce zamieszczonych jest 100 przepisów, według których z mięsa karpia można przyrządzać zupy, dania gotowane oraz smażone. Przepisy uzupełniono informacjami o cennych właściwościach mięsa tej ryby oraz poradami, jak ją przygotować, zanim trafi na stół.

Tropik | 2015-03-04
Beata | 2010-11-15