Więc nie wiń mnie za to

Seria: Pierwsza miłość
Wydawnictwo: Siedmioróg
Iga

Znakomite studium psychologiczne miłości nastolatków stojących u progu dorosłego życia. Basia i Jarek od pierwszej klasy liceum stanowili parę -"papużki nierozłączki" - mówiły o nich zazdrosne koleżanki. Etapy rozwoju ich związku pokazują, że o prawdziwe uczucie trzeba walczyć codziennie i często nietypowymi metodami.

wiejskifilozof | 2017-09-22

Zakochani nastolatkowie,wydaje im.Że świat,będzie zawsze.Stał ,dla nich w miejscu.
Książka,ciepła i pozytywna.Za szybko się kończy.

Basia i Jarek są parą przez prawie cztery lata, przez okres nauki w liceum. W tym roku zdali maturę i każde z nich podjęło decyzje dotyczące dalszej edukacji. Ponieważ postanowili studiować w innych miastach, odbija się to na ich wzajemnych relacjach w do tej pory stabilnym związku. Basia dostrzega, jak wiele zwyczajów i zachowań Jarka ją drażni. Wspólne wakacje w Niemczech u rodziny dziewczyny nie są szczęśliwie spędzonym czasem. Młodych ludzi zaczynają irytować zachowania partnera, a rodzina staję się świadkami ich kłótni. Basia decyduje się poddać ich związek próbie: przez pół roku nie chce spotykać się z chłopakiem. Czy ich miłość przetrwa rozłąkę, czy okaże się prawdziwym i silnym uczuciem?

Dominika | 2013-09-27

Czytam M.Fox w czasach gimnazjum lubiłam tą autorkę teraz już bym nie sięgnęła po jej książki

Katherina87 | 2012-11-21

Mylengrave | 2013-02-10

W podstawówce zaczytywałam się w Marcie Fox, ale niestety, brak jej opowiastkom jakichkolwiek literackich ambicji, to nic innego ja zwykłe harlequiny dla młodzieży. Z dużą dozą erotyzmu.

kocham_cie | 2015-01-08
Na półkach: Przeczytane, Dawno temu

Moja ulubiona seria z czasów nastoletnich

justyna | 2018-02-01
Przeczytana: 08 lutego 2018

średnio mi się podobała ta książka.

Eliza | 2012-11-10

Interesujące! Intrygujące!