Może tak, może nie

Meybe Yes, Meybe No: A Guide for Young Skeptics
83-7180-625-6
tak, może, nie
dona

Tę ładnie ilustrowaną książeczkę Dan Barker adresuje do dzieci. Prosto i obrazowo uczy krytycznego myślenia. Jej bohaterką jest Julka, dziewczynka ciekawa świata i rozsądna. Wraz z nią młody czytelnik uczy się, jak stawiać pytania i jak na nie odpowiadać; dowiaduje się również, że zasady myślenia nie są trudne. Książeczka jest zachętą do poznawania tego, co nas otacza, do myślenia i dociekania, do interesowania się światem i pytania - jak to się dzieje?

MyGravity | 2015-06-25
novaja92 | 2013-09-15