Może dobrze, może źle

Maybe Right, Maybe Wrong
83-7180-617-5
dobrze, źle
dona

Jest to książeczka dla dzieci, wyjaśniająca prosto, na czym polega dokonywanie wyboru w różnych sytuacjach i ukazująca, na przykładzie historii obrazkowej, konsekwencje dobrych i złych decyzji. Młody czytelnik, wraz z bohaterką książeczki - Julką, staje przed problemami: czym kierować się w trudnej sytuacji, kiedy wolno łamać przepisy... Julka, wrażliwa i dociekliwa dziewczyna, chce postępować dobrze i dlatego zadaje pytania.

asia | 2011-05-14
Przeczytana: 1997 rok