Zaczarowane pianino

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7180-060-6
Zaczarowane, pianino
dona

Bajka o zaczarowanym pianinie wprowadza dzieci w świat muzyki. Któż nie chciałby zamieszkać w czarodziejskim mieście Symfonii, przy ulicy Wiolinowej, wraz z dziewczynką o imieniu Melodia i chłopcem Rytmem i tak jak oni poczuć się przez chwilę piękną damą Gamą lub rycerzem Pasażem. Marzenie to może się spełnić dzięki tej właśnie książce. Polecamy także inne książki Lidii Bajkowskiej: Teatr...

Marzenie to może się spełnić dzięki tej właśnie książce. Polecamy także inne książki Lidii Bajkowskiej: Teatr marzeń. Inscenizacje dla dzieci w wieku od pięciu do dziesięciu lat, Porwanie królewny Nutki oraz Bajkę o Piosence i nutkach

Anna | 2016-11-19
Justyna | 2016-05-06