The Clickable Corporation
83-7255-405-6
Firma, internet
biznes, finanse
dona

Szybkość, elastyczność, wygoda, dostosowanie do potrzeb indywidualnych klientów oraz niższe koszty to przykłady korzyści, jakie może dać zastosowanie Internetu w biznesie. U progu XX wieku przedsiębiorstwa musiały nauczyć się wykorzystać możliwości energii elektrycznej, chemii, taniego transportu, telefonów. To również były bardzo głębokie zmiany. Dziś jednak nie ma zbyt wiele czasu na dostosowanie. Jeszcze w połowie lat 90-tych mało kto wiedział o Internecie. Pięć lat później jest to najczęstszy temat rozmów biznesmenów, największy ból głowy prezesów firm i najważniejszy priorytet inwestorów. Wbrew potocznym sądom, w rewolucji internetowej nie chodzi tylko o firmy informatyczne oraz internetowe portale i sklepy. Ta rewolucja dotyczy nas wszystkich.

luq94x | 2016-01-16
Izabela | 2012-05-28