Pierścień

Tłumaczenie: Zuzanna Maj
Cykl: Roswell w kręgu tajemnic (tom 3)
Wydawnictwo: Da Capo
Seeker
Iga

Nikt nie wie, że Maria ma należący niegdyś do Nikolasa pierścień o niezwykłych właściwościach, nawet jej przyjaciele. Dziewczyna nie potrafi oprzeć sie pokusie wykorzystania mocy tego przedmiotu, zwlaszcza kiedy uświadamia sobie, że dzięki niemu może się wreszcie dowiedzieć, co myśli o niej Michael. Nie zdaje sobie sprawy, że w ten sposób naraża przyjaciół i siebie i że grożące im niebezpieczeństwo nie zawsze musi mieć twarz szaeryfa Valentiego.

Stasia | 2013-10-03
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 29 września 2013

Znowu kolejna część jest lepsza od poprzedniej!
Fabuła serii coraz bardziej się rozkręca. Motyw kosmitów coraz bardziej mnie wciąga, czego się nie spodziewałam.
Kolejna spotkanie z zazdrosnym Maxem, bezczelną Izabel, zakochanym Alexem, troskliwym Michaelem, pomocną Marią i czarującą Liz mnie uwiodło. W końcu czuje, że historia nabiera tępa!
Chwila oddechu i zabieram się za kolejną część ;-)

kinia84p | 2012-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2012

W tej części Maria odkrywa w sobie paranormalne zdolności, może zobaczyć gdzie się coś znajduje (dotykając szminki Liz widzi ja na randce, a dotykając fragmentu statku widzi go w bunkrze) często wykorzystuje ta moc, nie wie jednak, że to niebezpieczne bo robi to przy użyciu kosmicznego kamienia którą chcą zdobyć łowcy.
Seria wciąga mnie coraz bardziej, zwłaszcza, że fabuła całkowicie odbiega od serialu i bohaterowie także mają inne charaktery, nie wiem więc co będzie dalej.
Jeszcze raz polecam :)

Magdalena | 2012-05-08
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

W poprzedniej części przyjaciele uratowali Michaela, a teraz muszą pomóc Marii. znalazła ona pierścień, przez który może zginąć. Na szczęście na przyjaciół zawsze może liczyć. Bronią ją przed szeryfem i jego kompanami.

Angie | 2013-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2013

The seeker mniej mnie wciągnęło niż poprzednia część, nużyły mnie opisy emocji towarzyszących zakochanym postaciom i ich dylematy, jednak plus za zakończenie, nie spodziewałam się takiego obiegu spraw.

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 13 lutego 2006