Pod światło

Tłumaczenie: Zofia Dąbrowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skorpion". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Exposure
83-7180-192-0
światło
dona

Julia Hamilton, energiczna i utalentowana dziennikarka, otrzymuje niezwykle kuszącą propozycję stworzenia nowej rubryki w "Sunday Herald". Miałaby w niej ujawniać wszelkie nieprawidłowości życia publicznego. Pierwszym celem ataku stają się machinacje właściciela koncernu prasowego. Julia prowadząc śledztwo, dociera do ponurych tajemnic sięgających drugiej wojny światowej.

jotka | 2014-05-26
Przeczytana: 26 maja 2014

Lekkie "czytadełko" na letnie wieczory. Właściwie całkiem mile mnie zaskoczyła, bo spodziewałam się zwykłego romansidła, a jednak całkiem mnie zainteresowała. Nie powala na kolana, ale też się nie nudziłam. Na pewno nie jest to ambitna lektura, ale przecież żeby się rozwijać trzeba czytać różne książki, prawda? :)

annaroza | 2016-05-30
Przeczytana: 2000 rok