Kompania świętych

Company of Saints
837180086X
Kompania, świętych
dona

Davline Graham nie udaje się wymarzony weekend w Wenecji, który pragnęła spędzić z kochankiem. Uwagę pierwszej damy brytyjskiego wywiadu zaprząta bez reszty seria morderstw, których ofiarą padają kolejno znani politycy i dyplomaci. Trop prowadzi do Moskwy, a Davina podejrzewa, że inspiratorem zbrodni jest jej osobisty wróg, szef KGB Iwan Borysow. Czy to słuszne przypuszczenie? Rozwiązanie...

Trop prowadzi do Moskwy, a Davina podejrzewa, że inspiratorem zbrodni jest jej osobisty wróg, szef KGB Iwan Borysow. Czy to słuszne przypuszczenie? Rozwiązanie zagadki Kompanii Świętych - tajemniczej organizacji posługującej się mordercami o psychopatycznych skłonnościach - staje się jej wielkim sukcesem, a zarazem pozwala spojrzeć innymi oczyma na własne życie i przyznać sobie prawo do miłości i szczęścia.

Eliza | 2016-10-17
karolciahoga | 2016-02-14