Rodzice pytają, pediatra odpowiada

83-7255-422-6
Rodzice, pediatra
poradniki
dona

Czy to normalne, że dwumiesięczne niemowlę robi kupkę raz w tygodniu? Ile czasu przy komputerze może spędzać dwulatek? - pytają młodzi rodzice. Na te i inne najczęściej zadawane pytania odpowiada doktor Piotr Albrecht już od ponad pięciu lat - na łamach miesięcznika "Dziecko" oraz w czasie cotygodniowych, telefonicznych dyżurów w redakcji. Książka Rodzice pytają, pediatra odpowiada stanowi podsumowanie tej wieloletniej pracy. Znalazły się w niej m.in. odpowiedzi na pytania dotyczące prawidłowego rozwoju dziecka oraz szczegółowe zalecenia postępowania w przypadku chorób dziecięcych. Przekazane informacje pozwolą wielu Czytelnikom opanować niepokój - często zrozumiały - i z większą ufnością we własne siły oddać się rodzicielskim obowiązkom. Piotr Albrecht jest znanym warszawskim pediatrą, pracującym obecnie w Klinice Gastroenterologii i Żywienia Dzieci Akademii Medycznej. Od wielu lat z dużą wiedzą i właściwym sobie poczuciem humoru pomaga młodym mamom w rozwiązywaniu codziennych problemów.

czytelniczka | 2014-12-08
Iza | 2013-06-11